Globalmarketin

Karton çocuk boyama evi

Çocukların eğitici ve öğretici bir oyuncağı olsun.

Çocukların davranış bozuklukları ve dikkat eksikliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak ister misiniz ?

3-12 yaş eğitici oyuncaklar nelerdir diye aramaktan sıkıldınız mı?

Çocukların doğal ve katkısız oyuncaklarla oynamasını ister misiniz?

Dijital dünyanın hayatımızın en büyük parçası olduğu bu dönemde çocuklarımıza ekranı unutturacak,tek başlarına yada sizinle veya arkadaşlarıyla sıkılmadan eğleneceği, eğlenirken öğreneceği globalmarketin eğitsel oyuncağı sayesinde artık sizinde içiniz rahat olacak.

3 yaş üzeri çocuklarımızla beraber eğlenceli vakit geçirebileceğiniz karton boyama çocuk evi ürünü doğal karton malzemeden yapılmaktadır. Herhangi bir zararlı kimyasal madde içermez ve koruyucu madde barındırmaz. Karton Boyama Evi hızlı bir şekilde kurulur ve pratiktir. %100 doğal malzemeden üretilmiştir. Dış yüzeyi yıpranma yapmaz. Çocuklarımızla rahatlıkla eğlenirken onlarla unutulmaz vakit geçirebilirsiniz. 

Pratik kurulumu sayesinde çocuklarımıza ve size zarar verebilecek kesici delici hiç bir aleti kullanmayı, yapıştırıcı ve benzeri katkı maddeli ürünleri kullanmayı gerektirmez.  Yüksek kaliteli ve doğal malzemeden üretilen boyama evi sayesinde çocuklarımıza hiçbir alerjen ve yan etkisi bulunmaz.Tek elle kurulumu sayesinde oldukça pratik ve rahat kuruluma sahiptir.İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilir ve kolayca taşınabilir.Karton boyama evi oyun etkinliği tamamlandıktan sonra kullanılmaya devam edilebilir. IS014001 sertifikalı karton boyama evi ürünlerimiz sağlam ve dayanıklıdır.Çocuklarımız oyun vaktinde kurulumunu yapıp oyun aktivitelerinde tekrar kullanabilirler. 

 Globalmarketin eğitsel oyuncak çocuk ürünü sayesinde çocuklarımız aile ile ortak etkinlik geçirebiliyorken aynı zamanda boyama renklerini, hayal güçlerini, el becerisi ve zeka gelişimini geliştirebilirler.Davranış bozuklukları ve dikkat eksikliğini ortadan kaldırmaya yardımcı olan karton boyama evi oyuncağımız  3 – 12 yaş eğitici oyuncak grubundaki çocuklarımızın gelişimini onlar eğlenirken sağlayan harika bir karton boyama evi üründür. Özgüveni artan,algılama yeteneği ve el-göz koordinasyonu geliştiren karton boyama evi oyuncağımız çocuklarımızın gelişimine önemli katkı sağlar.

Karton boyama evi eğitici oyuncağı farklı boyama çeşitleri ile kullanılabilir. Boyama oyununu sizinle beraber veya tek başlarına yapabilirler. Boyama evinin içini kullanarak kandilerine özel alan oluşturabilirken,evcil hayvanları için yada oyuncakları için kullanabilirler. Karton boyama evi üzerindeki çeşitli şekilleri tanır ve istedikleri renge göre boyarlar. Bu aktivite sırasında hayal güçlerinin gelişimine olanak sağlayan Globalmarketin eğitici oyuncak sayesinde ortak etkinliklerde ise sosyalleşmeye yardımcı olur. Sizinle birlikte daha çok vakit geçirme imkanı sağlarken,siz kahvenizi yudumlarken de güvenle oynayabilecekleri bir aktivite imkanı sunar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

KAYIT OL